Międzynarodowy Szczeciński Festiwal Muzyki Pasyjnej logo

Home » Festiwal 2016 » Program 2016

Program 2016

Data
Godzina
Miejsce
(kliknij miejsce, zobacz mapę)
Wydarzenie
(kliknij nazwę, żeby zobaczyć opis zespołu i repertuar)
18.03.201618:00Dom Kultury Klub Skolwin
ul. Stołczyńska 165, Szczecin-Skolwin

>mapa<
ARTYSTYCZNA INSCENIZACJA DROGI KRZYŻOWEJ
1. Policki Chór Kameralny POSTSCRIPTUM
2. Chór Kameralny Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
3. Chór Kameralny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
18.03.201619:30Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie
pl. Zwycięstwa 1, Szczecin

>mapa<
Koncert inauguracyjny
1. SERDUSZKA, RECTUS CORDA, Szczecin
2. Chór COLLEGIUM MAIORUM Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
3. Chór Akademicki im. prof. Szyrockiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
4. Chór Kameralny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
5. Bogdan Narloch
19.03.201610:30 do 15:15Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45,
Szczecin
>mapa<
Przesłuchania konkursowe
10:30 POWITANIE
10:45 SERDUSZKA, RECTUS CORDA, Szczecin
11:00 CORDIALE CORO, Aleksandrów Kujawski
11:15 Żeński Zespół Wokalny WOSKLIKNOWIENIJE, Hajnówka
11:30 Grupa Wokalna PASSIONE, Olsztyn
11:45 Chór Kameralny VIVACE, Pamiątkowo
12:00 Schola Cantorum EXULTET, Świdnica
12:15 CORDIALE CORO, Aleksandrów Kujawski
12:30 Chór Młodzieżowy CANTO Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku
12:45 Kameralny Zespół Męski, Gniezno
13:00 Chór Dziecięcy Szkoły Muzycznej EUGEN DOGA, Kiszyniów, Mołdawia
13:15 Chór Uniwersytetu Każdego Wieku PASJONACI, Poznań
13:30 Chór Męski TUCHORZACY, Tuchorza
13:45 Młodzieżowy Chór Kameralny RAPSODIA, Kiszyniów, Mołdawia
14:00 Chór Parafii Prawosławnej p.w. Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Hajnówka
14:15 Chór LUTNIA, Wolsztyn
14:30 Chór Dziecięcy GIOIA DI CANTARE Zespołu Szkół Muzycznych w Toruniu
14:45 Chór Kameralny MEZZO, Poznań
15:00 Chór Akademicki im. prof. Szyrockiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
15:15 ZAKOŃCZENIE PRZESŁUCHAŃ
19.03.201616:00Kirchengemeinde Brüssow
Amtsstr. 6a, Brüssow,
Niemcy
>mapa<
Koncert chóralny
1. Deutsch-Polnischer Chor HORYZONT, Brüssow, Niemcy
2. Chór Młodzieżowy CANTO Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku
3. CORDIALE CORO, Aleksandrów Kujawski
4. Chór Męski TUCHORZACY, Tuchorza
19.03.201616:30Kościół Seminaryjny
Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie
ul. Papieża Pawła VI 2

>mapa<
Koncert chóralny
1. SERDUSZKA, Szczecin
2. Chór Dziecięcy Szkoły Muzycznej EUGEN DOGA, Kiszyniów, Mołdawia
3. Młodzieżowy Chór Kameralny RAPSODIA, Kiszyniów, Mołdawia
4. Chór Dzieciecy GIOIA DI CANTARE Zespołu Szkół Muzycznych w Trouniu
19.03.201618:00Filharmonia
im. Mieczysława Karłowicza
ul. Małopolska 48, Szczecin
>mapa<
Misterium Pasyjne - koncert chóralny
1. CORDIALE CORO, Aleksandrów Kujawski
2. Chór Dzieciecy GIOIA DI CANTARE Zespołu Szkół Muzycznych w Trouniu
3. Chór Młodzieżowy CANTO Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku
4. Chór Akademicki im. prof. Szyrockiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
19.03.201619:00Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45,
Szczecin
>mapa<
Misterium Pasyjne - koncert chóralny
1. Policki Chór Kameralny POSTSCRIPTUM, Police
2. Chór Męski TUCHORZACY, Tuchorza
3. Chór Kameralny Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Police
19.03.201619:00Kościół św. Jana Bosko
ul. Witkiewicza 64, Szczecin
>mapa<
Misterium Pasyjne - koncert chóralny
1. Chór Kameralny VIVACE, Pamiątkowo
2. Kameralny Zespół Męski, Gniezno
3. Chór Uniwersytetu Każdego Wieku PASJONACI, Poznań
19.03.201619:00Kościół
p.w. Św. Stanisława Kostki,
Pl. Matki Teresy z Kalkuty 5, Szczecin
>mapa<
Misterium Pasyjne - koncert chóralny
1. Schola Cantorum EXULTET, Świdnica
2. Chór LUTNIA, Wolsztyn
3.Grupa Wokalna PASSIONE, Olsztyn
19.03.201619:00Prawosławna Parafia św. Mikołaja w Szczecinie, ul. Zygmunta Starego 1A
>mapa<
Misterium Pasyjne - koncert chóralny
1. Żeński Zespół Wokalny WOSKLIKNOWIENIJE, Hajnówka
2. Chór Parafii Prawosławnej p.w. Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Hajnówka
19.03.201619:00Kosciół św. Wojciecha, pl. Zwycięstwa 1, Szczecin
>mapa<
Misterium Pasyjne - koncert chóralny
1. Chór Kameralny MEZZO, Poznań
2. Chór Dziecięcy Szkoły Muzycznej EUGEN DOGA, Kiszyniów, Mołdawia
3. Młodzieżowy Chór Kameralny RAPSODIA, Kiszyniów, Mołdawia
20.03.201610:00Cerkiew pw. św. św. Piotra i Pawła, ul. Jana Chrzciciela 2, Stargard Szczeciński
>mapa<
Oprawa mszy
Chór Parafii Prawosławnej p.w. Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Hajnówka
Żeński Zespół Wokalny WOSKLIKNOWIENIJE, Hajnówka
20.03.201611:00Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45,
Szczecin
>mapa<
Oprawa mszy
Chór Kameralny VIVACE, Pamiątkowo
20.03.201611:00Kościół
p.w. Św. Stanisława Kostki,
Pl. Matki Teresy z Kalkuty 5, Szczecin
>mapa<
Oprawa mszy
Chór Męski TUCHORZACY, Tuchorza
20.03.201611:30Kościół Seminaryjny
Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie
ul. Papieża Pawła VI 2

>mapa<
Oprawa mszy
Schola Cantorum EXULTET, Świdnica
20.03.201612:00Bazylika św. Jana Chrzciciela w Szczecinie, ul. Bogurodzicy 3
>mapa<
Oprawa mszy
Chór Młodzieżowy CANTO Zespołu Szkół Muzycznych im.Czesława Niemena we Włocławku
20.03.201612:00Kościół św. Jana Bosko
ul. Witkiewicza 64, Szczecin
>mapa<
Oprawa mszy
Chór Kameralny Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Police
20.03.201613:00Kościół Garnizonowy
p.w. Św. Wojciecha
Pl. Zwycięstwa 1, Szczecin
>mapa<
Oprawa mszy
Chór LUTNIA, Wolsztyn
20.03.201615:00Bazylika Archikatedralna
Świętego Jakuba,
ul. Wyszyńskiego 19, Szczecin

>mapa<
KONCERT FINAŁOWY.
Ogłoszenie wyników
oraz wręczenie statuetek.

Wystąpią wszystkie chóry biorące udział w konkursie.
WSTĘP BEZPŁATNY NA WSZYSTKIE KONCERTY

 

Program może ulec zmianie.