Zapraszamy wszystkich artystów, muzyków, zespoły oraz miłośników muzyki do rejestracji na Festiwal Muzyczny „Harmonia 2019”! Jest to doskonała okazja do zaprezentowania swoich talentów, wymiany doświadczeń oraz uczestnictwa w niezapomnianym wydarzeniu muzycznym.

Aby zarejestrować się na festiwal, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na naszej oficjalnej stronie internetowej. W formularzu należy podać podstawowe informacje, takie jak nazwa zespołu lub artysty, lista członków (jeśli dotyczy), krótki opis działalności oraz preferowany termin i rodzaj występu.

Po złożeniu formularza zgłoszeniowego, organizator festiwalu skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia udziału oraz omówienia wszelkich szczegółów dotyczących występu. Prosimy o dokładne podanie wszelkich istotnych informacji oraz o przesłanie próbek muzyki lub nagrania demo, jeśli jest to możliwe.

Zgłoszenia są przyjmowane do określonej daty, dlatego zachęcamy do jak najszybszego wypełnienia formularza i przesłania zgłoszenia. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń.

Festiwal „Harmonia 2019” to nie tylko doskonała okazja do zaprezentowania swoich umiejętności, ale także możliwość spotkania się z innymi pasjonatami muzyki, nawiązania nowych kontaktów oraz doświadczenia niezapomnianych chwil artystycznych.

Nie czekaj! Zarejestruj się już dziś i dołącz do naszego festiwalowego święta muzyki!