Home » Program 2019

Program 2019

Data
Godzina
Miejsce
(kliknij miejsce, zobacz mapę)
Wydarzenie
(kliknij nazwę, żeby zobaczyć opis zespołu i repertuar)
12.04.201919:30Kościół Garnizonowy
p.w. Św. Wojciecha
Pl. Zwycięstwa 1, Szczecin
>mapa<
Koncert inauguracyjny - Szczecin wita chóry

Magdalena Makowska-Pabich - sopran
Marta Gofryk - alt
Christian Bild - tenor
Piotr Watras - bas

Chór COLLEGIUM MAIORUM ZUT w Szczecinie
Chór Kameralny ZUT w Szczecinie
COLLEGIUM BALTICUM SINFONIETTA
13.04.201910:00 do 16:45
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45,
Szczecin
>mapa<
Przesłuchania konkursowe
10:00 POWITANIE
10:15 Wyrzyski Chór Męski
>opis i repertuar<

10:30 CANTUS, Leszno
>opis i repertuar<

10:45 SERDUSZKA - RECTUS CORDA, Szczecin
>opis i repertuar<

11:00 Wyrzyski Chór CANTO
>opis i repertuar<

11:15 Zespół Muzyki Dawnej ANONYMOUS, Poznań
>opis i repertuar<

11:30 Zespół Młodzieżowy GREGORIANUM, Warszawa
>opis i repertuar<

11:45 Sopocki Chór Kameralny CONTINUO
>opis i repertuar<

12:00 Chór NOVUM, Rydzyna
>opis i repertuar<

12:15 Chór EXALTABO, Myślibórz
>opis i repertuar<

12:30 Żeński Zespół Wokalny MUSICA NOSTRA, Prievidza
>opis i repertuar<

12:45 Chór POLIRYTMIA, Zielona Góra
>opis i repertuar<

PRZERWA
14:00 Szczeciński Chór Chłopięcy SŁOWIKI
>opis i repertuar<

14:15 Żeński Chór Kameralny, Gdynia
>opis i repertuar<

14:30 Chór mieszany LAUDATE DOMINUM przy parafii NMP Królowej Polski w Wejherowie
>opis i repertuar<

14:45 Szczeciński Chór Chłopięcy SŁOWIKI
>opis i repertuar<

15:00 Chór Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
>opis i repertuar<

15:15 Chór Kameralny WPA UAM w Kaliszu
>opis i repertuar<

15:30 Chór Mieszany RISONANZA CONTINUA, Zabrze
>opis i repertuar<

15:45 Chór Akdemicki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
>opis i repertuar<

16:00 Zespół Kameralny ANALIPSIS, Szczecin
>opis i repertuar<

16:15 Chór KAMERTON, Lida, Białoruś
>opis i repertuar<

16:30 ZAKOŃCZENIE PRZESŁUCHAŃ
13.04.201916:00Filharmonia
im. Mieczysława Karłowicza
ul. Małopolska 48, Szczecin
>mapa<
Misterium Pasyjne - koncert chóralny
1. Wyrzyski Chór Męski
>opis i repertuar<

2. Sopocki Chór Kameralny CONTINUO
>opis i repertuar<

3. Wyrzyski Chór CANTO
>opis i repertuar<

4. Chór Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
>opis i repertuar<

5. Chór Mieszany RISONANZA CONTINUA, Zabrze
>opis i repertuar<
13.04.201916:00Muzeum Narodowe w Szczecinie, ul. Mściwoja II 8, Szczecin
>mapa<
Misterium Pasyjne - koncert chóralny
1. Zespół Muzyki Dawnej ANONYMUS, Poznań
>opis i repertuar<

2. Chór NOVUM, Rydzyna
>opis i repertuar<

3. Żeński Chór Kameralny, Gdynia
>opis i repertuar<

4. Chór POLIRYTMIA, Zielona Góra
>opis i repertuar<
13.04.201916:00Muzeum Narodowe w Szczecinie, ul. Staromłyńska 27
>mapa<
Misterium Pasyjne - koncert chóralny
1. Szczeciński Chór Chłopięcy SŁOWIKI
>opis i repertuar<

2. Chór mieszany LAUDATE DOMINUM przy parafii NMP Królowej Polski w Wejherowie
>opis i repertuar<

3. Chór KAMERTON, Lida, Białoruś
>opis i repertuar<

4. Zespół Młodzieżowy GREGORIANUM, Warszawa
>opis i repertuar<

5. Żeński Zespół Wokalny MUSICA NOSTRA, Prievidza
>opis i repertuar<

6. CANTUS, Leszno
>opis i repertuar<
13.04.201918:30Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45,
Szczecin
>mapa<
Requiem d-moll KV 626- W. A. Mozart

Magdalena Makowska-Pabich - sopran
Marta Gofryk - alt
Christian Bild - tenor
Piotr Watras - bas

Chór COLLEGIUM MAIORUM ZUT w Szczecinie
Chór Kameralny ZUT w Szczecinie
Chór CANTUS z Leszna
Chór PWA UM z Kalisza
COLLEGIUM BALTICUM SINFONIETTA


14.04.201910:00Kościół pw. Matki Boskiej Jasnogórskiej, ul. Orawska 3
>mapa<
Oprawa mszy

Kameralny Chór CONCERTINO, Szczecin
>opis i repertuar<
14.04.201911:00Kościół pw.
św. Faustyny
ul. Ogrodnicza 71, Szczecin
>mapa<
Oprawa mszy

Chór NOVUM, Rydzyna
>opis i repertuar<
14.04.201911:00Kościół pw. Matki Bożej Ostrobramskiej,
ul. Ułańska 10, Szczecin
>mapa<
Oprawa mszy

Zespół Muzyki Dawnej ANONYMUS, Poznań
>opis i repertuar<
14.04.201911:00Kościół
p.w. Św. Stanisława Kostki,
Pl. Matki Teresy z Kalkuty 5, Szczecin
>mapa<
Oprawa mszy

Chór mieszany LAUDATE DOMINUM przy parafii NMP Królowej Polski w Wejherowie
>opis i repertuar<
14.04.201911:00Kościół pw. św. Mikołaja Biskupa, ul. Golisza 7,
Szczecin
>mapa<
Oprawa mszy

Żeński Zespół Wokalny MUSICA NOSTRA, Prievidza
>opis i repertuar<
14.04.201911:30Kościół Świętego Krzyża
ul. Wieniawskiego 5a, Szczecin
>mapa<
Oprawa mszy

Szczeciński Chór Chłopięcy SŁOWIKI
>opis i repertuar<
14.04.201911:30Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, ul. Rydla 61,
Szczecin
>mapa<
Oprawa mszy

CANTUS, Leszno
>opis i repertuar<
14.04.201912:00Kościół p. w. Chrystusa Dobrego Pasterza, pl. Ks. Abpa Zygmunta, Franciszka Kamińskiego 1, Szczecin
>mapa<
Oprawa mszy

Chór EXALTABO, Myślibórz
>opis i repertuar<
14.04.201912:00Kościół p.w. św. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ul. Strzałowska 26, Szczecin
>mapa<
Oprawa mszy

Żeński Chór Kameralny, Gdynia
>opis i repertuar<
14.04.201915:00Bazylika Archikatedralna
Świętego Jakuba,
ul. Wyszyńskiego 19, Szczecin

>mapa<
KONCERT FINAŁOWY.
Ogłoszenie wyników
oraz wręczenie statuetek.

Wystąpią wszystkie chóry biorące udział w konkursie.
WSTĘP BEZPŁATNY NA WSZYSTKIE KONCERTY