4 lutego 2021

Program 2021

Dzień I – 26.03.2021

MiejsceGodzinaWydarzenie
Kościół Garnizonowy pw. św. Wojciecha
Plac Zwycięstwa 1
Szczecin
18:45KONCERT INAUGURACYJNY
Szczecin wita chóry – „Muzyka sakralna ukojeniem duszy”
Ks. Bartłomiej Kot – Matko Najpiękniejszego – Oratorium o Wniebowzięciu NM
Magdalena Makowska-Pabich – sopran
Nina Salamon – mezzosopran
Maciej Skowronek – fortepian
Orkiestra Kameralna „Ocean dźwięku” pod dyrekcją Dianny Domagały
Uczestnicy projektu WSPÓLNYM GŁOSEM i WSPÓLNYM GŁOSEM dla SZCZECINA
ResonArt Vocal Ensemble – Barcelona (Hiszpania)
Norsk Vokalensemble – Oslo (Norwegia)
Chór Kameralny ZUT w Szczecinie
Dyrygenci:
Lucia Bérešová
Jon Fylling
Iwona Wiśniewska-Salamon

Dzień II – 27.03.2021

Przesłuchania konkursowe

MiejsceGodzinaWydarzenie
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45,
Szczecin
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
Powitanie
Zespół Rectus Corda – Szczecin
Żeński zespół wokalny Re-kontra – Bydgoszcz
ResonArt Vocal Ensemble – Barcelona (Hiszpania)
Zespół Wokalny Minimus – Poznań
Zespół żeński Cordiale Coro – Aleksandrów Kujawski
Chór Cum Sanctis przy parafii Matki Bożej Różańcowej w Lublinie
Chór Za Tobą – Głogów
Chór Non Nobis – Zgorzelec
Chór Cantores Carvatiani – Gorlice
Prima Vocal Ensemble – York (Wielka Brytania)
Chór Mieszany „Lutnia” z Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie
Wejherowski Chór Mieszany Camerata Musicale
Chór Kameralny Akolada – Bydgoszcz
Chór Dziecięcy Gioia di Cantare – Toruń
Chór Parafii św. Jan Chrzciciela ze Służewa
Zespół Żeński Cordiale Coro – Aleksandrów Kujawski
ZAKOŃCZENIE PRZESŁUCHAŃ

Koncerty towarzyszące

MiejsceGodzinaWydarzenie
Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie
ul. Małopolska 48
Szczecin
12:00-13:00
Żeński zespół wokalny Re-kontra – Bydgoszcz
ResonArt Vocal Ensemble – Barcelona (Hiszpania)
Zespół Wokalny Minimus – Poznań
Chór Kameralny ZUT w Szczecinie
Uczestnicy projektu WSPÓLNYM GŁOSEM
Uczestnicy projekty WSPÓLNYM GŁOSEM dla SZCZECINA
MiejsceGodzinaWydarzenie
Muzeum Narodowe w Szczecinie
Księcia Mściwoja II 8
Szczecin
17:00
Zespół Wokalny Minimus – Poznań
Żeński zespół wokalny Re-kontra – Bydgoszcz

Koncert specjalny

MiejsceGodzinaWydarzenie
Kościół pw. św. Mikołaja Biskupa
ul. Maksymiliana Golisza 7
Szczecin
18:00
Oprawa Mszy św.
MiejsceGodzinaWydarzenie
Kościół pw. św. Mikołaja Biskupa
ul. Maksymiliana Golisza 7
Szczecin
18:45
Chór Soli Deo, Szczecin, pod dyrekcją Anny Tarnowskiej
Steve Dobrogosz – Msza
Uczestnicy projekty WSPÓLNYM GŁOSEM dla SZCZECINA
Chór Norsk Vokalensemble, Oslo (Norwegia)
Chór Kameralny ZUT w Szczecinie
Orkiestra Kameralna „Ocean Dźwięku” pod dyrekcją Dianny Domagały
Dyrygent: Jon Fylling

Dzień III – 28.03.2021

Koncert specjalny

MiejsceGodzinaWydarzenie
Kościół pw. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45
Szczecin
13:30
Oprawa Mszy św.
MiejsceGodzinaWydarzenie
Kościół pw. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45
Szczecin
14:15
Ks. Bartłomiej Kot – Matko Najpiękniejszego – Oratorium o Wniebowzięciu NM
Magdalena Makowska-Pabich – sopran
Nina Salamon – mezzosopran
Piotr Watras – baryton
Maciej Skowronek – fortepian
Orkiestra Kameralna „Ocean dźwięku” pod dyrekcją Dianny Domagały
Chór Kameralny ZUT w Szczecinie
Uczestnicy projektu WSPÓLNYM GŁOSEM dla SZCZECINA
Dyrygent:
Iwona Wiśniewska-Salamon

KONCERT FINAŁOWY
Ogłoszenie wyników

MiejsceGodzinaWydarzenie
Kościół pw. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45
Szczecin
15:00
Ogłoszenie wyników i koncert laureatów