31 grudnia 2019

Program 2019

NA WSZYSTKIE KONCERTY WSTĘP JEST BEZPŁATNY

Dzień I – 12.04.2019

Miejsce Godzina Wydarzenie
Kościół Garnizonowy
p.w. Św. Wojciecha
Pl. Zwycięstwa 1, Szczecin
19:30Koncert inauguracyjny – Szczecin wita chóry
Magdalena Makowska-Pabich – sopran
Marta Gofryk – alt
Christian Bild – tenor
Piotr Watras – bas

Chór COLLEGIUM MAIORUM ZUT w Szczecinie
Chór Kameralny ZUT w Szczecinie
COLLEGIUM BALTICUM SINFONIETTA

Dzień II – 13.04.2019

Przesłuchania konkursowe

Miejsce Godzina Wydarzenie
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45,
Szczecin
10:00 Powitanie
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 10:15 Wyrzyski Chór Męski
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 10:30 CANTUS, Leszno
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 10:45 SERDUSZKA – RECTUS CORDA, Szczecin
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 11:00 Wyrzyski Chór CANTO
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 11:15 Zespół Muzyki Dawnej ANONYMOUS, Poznań
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 11:30 Zespół Młodzieżowy GREGORIANUM, Warszawa
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 11:45 Sopocki Chór Kameralny CONTINUO
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 12:00 Chór NOVUM, Rydzyna
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 12:15 Chór EXALTABO, Myślibórz
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 12:30 Żeński Zespół Wokalny MUSICA NOSTRA, Prievidza
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 12:45 Chór POLIRYTMIA, Zielona Góra
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 13:00 Przerwa
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 14:00 Szczeciński Chór Chłopięcy SŁOWIKI
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 14:15 Żeński Chór Kameralny, Gdynia
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 14:30 Chór mieszany LAUDATE DOMINUM przy parafii NMP Królowej Polski w Wejherowie
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 14:45 Szczeciński Chór Chłopięcy SŁOWIKI
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 15:00 Chór Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 15:15 Chór Kameralny WPA UAM w Kaliszu
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 15:30 Chór Mieszany RISONANZA CONTINUA, Zabrze
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 15:45 Chór Akdemicki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 16:00 Zespół Kameralny ANALIPSIS, Szczecin
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 16:15 Chór KAMERTON, Lida, Białoruś
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 16:30Zakończenie przesłuchań

13.04.2019Misterium Pasyjne – koncerty chóralne

Miejsce Godzina Wydarzenie
Filharmonia
im. Mieczysława Karłowicza
ul. Małopolska 48, Szczecin
16:00 1. Wyrzyski Chór Męski
2. Sopocki Chór Kameralny CONTINUO
3. Wyrzyski Chór CANTO
4. Chór Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
5. Chór Mieszany RISONANZA CONTINUA, Zabrze
Muzeum Narodowe w Szczecinie, ul. Mściwoja II 8, Szczecin 16:00 1. Zespół Muzyki Dawnej ANONYMUS, Poznań
2. Chór NOVUM, Rydzyna
3. Żeński Chór Kameralny, Gdynia
4. Chór POLIRYTMIA, Zielona Góra
Muzeum Narodowe w Szczecinie, ul. Staromłyńska 27 16:00 1. Szczeciński Chór Chłopięcy SŁOWIKI
2. Chór mieszany LAUDATE DOMINUM przy parafii NMP Królowej Polski w Wejherowie
3. Chór KAMERTON, Lida, Białoruś
4. Zespół Młodzieżowy GREGORIANUM, Warszawa
5. Żeński Zespół Wokalny MUSICA NOSTRA, Prievidza
6. CANTUS, Leszno
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45,
Szczecin
18:30 Requiem d-moll KV 626- W. A. Mozart
Magdalena Makowska-Pabich – sopran
Marta Gofryk – alt
Christian Bild – tenor
Piotr Watras – bas

Chór COLLEGIUM MAIORUM ZUT w Szczecinie
Chór Kameralny ZUT w Szczecinie
Chór CANTUS z Leszna
Chór WPA UAM z Kalisza
COLLEGIUM BALTICUM SINFONIETTA

Dzień III – 14.04.2019

Oprawy mszy świętych

Miejsce Godzina Wydarzenie
Kościół pw. Matki Boskiej Jasnogórskiej, ul. Orawska 3 10:00 Kameralny Chór CONCERTINO, Szczecin
Kościół pw.
św. Faustyny
ul. Ogrodnicza 71, Szczecin
11:00 Chór NOVUM, Rydzyna
Kościół pw. Matki Bożej Ostrobramskiej,
ul. Ułańska 10, Szczecin
11:00 Zespół Muzyki Dawnej ANONYMUS, Poznań
Kościół
p.w. Św. Stanisława Kostki,
Pl. Matki Teresy z Kalkuty 5, Szczecin
11:00 Chór mieszany LAUDATE DOMINUM przy parafii NMP Królowej Polski w Wejherowie
Kościół pw. św. Mikołaja Biskupa, ul. Golisza 7,
Szczecin
11:00 Żeński Zespół Wokalny MUSICA NOSTRA, Prievidza
Kościół Świętego Krzyża
ul. Wieniawskiego 5a, Szczecin
11:30 Szczeciński Chór Chłopięcy SŁOWIKI
Sanktuarium Matki Boskiej Fatimskiej, ul. Rydla 61,
Szczecin
11:30 CANTUS, Leszno
Kościół p. w. Chrystusa Dobrego Pasterza, pl. Ks. Abpa Zygmunta, Franciszka Kamińskiego 1, Szczecin 12:00 Chór EXALTABO, Myślibórz
Kościół p.w. św. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, ul. Strzałowska 26, Szczecin 12:00 Żeński Chór Kameralny, Gdynia

KONCERT FINAŁOWY
Ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek

Miejsce Godzina Wydarzenie
Bazylika Archikatedralna
Świętego Jakuba,
ul. Wyszyńskiego 19, Szczecin
15:00Wystąpią wszystkie chóry biorące udział w konkursie.