9 marca 2017

Program 2017

NA WSZYSTKIE KONCERTY WSTĘP JEST BEZPŁATNY

Dzień I – 06.04.2017

MiejsceGodzinaWydarzenie
Muzeum Narodowe w Szczecinie, Wały Chrobrego 3 17:00Wykład: Muzyka pasyjna w Europie Północnej i Południowej
prowadzący: Lucia Beresova, Justin Hazelgrove

Dzień II – 07.04.2017

MiejsceGodzinaWydarzenie
Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie
pl. Zwycięstwa 1, Szczecin
19:15Koncert inauguracyjny
1. Chór COLLEGIUM MAIORUM Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
2. Chór Akademicki im. prof. Szyrockiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
3. Towarzystwo Śpiewu HALKA, Inowrocław
4. Policki Chór Kameralny POSTSCRIPTUM
5. Poznański Chór Kameralny FERMATA
6. Chór Kameralny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
7. Hubert Krzyżostaniak
8. Dominik Sylla
9. Kameralny Zespół Smyczkowy
10. Marek Kwarta

Dzień III – 08.04.2017

Przesłuchania konkursowe

MiejsceGodzinaWydarzenie
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45, Szczecin
10:00Powitanie
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 10:15  Towarzystwo Śpiewu HALKA, Inowrocław
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 10:30  ELSNER CORO, Warszawa
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 10:45  Poznański Chór Kameralny FERMATA
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 11:00  SERDUSZKA, RECTUS CORDA, Szczecin
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 11:15 Zespół Pieśni Dawnej CANTO CHORALIS, Drezdenko
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 11:30 Chór Politechniki Koszalińskiej CANZONA
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 11:45  Wyrzyski Chór Męski
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 12:00  Reprezentacyjny Chór KAMERTON, Lida
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 12:15  Wyrzyski Chór CANTO
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 12:30  Chór LUTNIA, Więcbork
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 12:45  Zespół Wokalny HARMONIC SOLUTION, Szczecin
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 13:00Przerwa
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 14:00  Męski Zespół Wokalny CALVI CANTORES, Knurów
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 14:15  Chór SENIORI CANTABILI UTW w Grodnie
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 14:30  Chór Kameralny z Koszalina
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 14:45  Dziecięcy Chór INTENCJA, Nakło nad Notecią
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 15:00  Chór SOLI DEO, Nakło nad Notecią
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 15:15  Kameralny Chór MODO MAIORUM Zespół Żeński
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 15:30  Chór NADZIEJA, Nakło nad Notecią
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 15:45  Chór Kameralny Polickiego UTW
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 16.00  Żeński Chór CANTILENA, Włoszakowice
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 16:15 Chór BELCANTO UTW w Stargardzie
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 16:30 Zespół Wokalny SINE NOMINE, Wrocław
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 16:45Zakończenie przesłuchań

08.04.2017 – Misterium Pasyjne – koncerty chóralne

MiejsceGodzinaWydarzenie
Filharmonia
im. Mieczysława Karłowicza
ul. Małopolska 48, Szczecin
16:00 1. ELSNER CORO, Warszawa
2. Chór Kameralny z Koszalina
3. Dziecięcy Chór INTENCJA, Nakło nad Notecią
4. Męski Zespół Wokalny CALVI CANTORES, Knurów
5. Poznański Chór Kameralny FERMATA
Muzeum Narodowe w Szczecinie, Wały Chrobrego 3 16:001. Wyrzyski Chór CANTO
2. Towarzystwo Śpiewu HALKA, Inowrocław
3. Wyrzyski Chór Męski
Muzeum Narodowe w Szczecinie, ul. Mściwoja II 8, Szczecin 16:001. SERDUSZKA, RECTUS CORDA, Szczecin
2. Chór SOLI DEO, Nakło nad Notecią
3. Zespół Pieśni Dawnej CANTO CHORALIS, Drezdenko
Kosciół p.w. NMP Królowej Świata, ul. Bolesława Krzywoustego 12, Stargard 18:301. Zespół Pieśni Dawnej CANTO CHORALIS, Drezdenko
2. Stargardzki Chór ECHO-ARIOSO
Kościół św. Jana Bosko
ul. Witkiewicza 64, Szczecin
19:001. Chór Kameralny Polickiego UTW
2. Chór SENIORI CANTABILI UTW w Grodnie
3. Żeński Chór CANTILENA, Włoszakowice
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45,
Szczecin
19:001. Chór BELCANTO UTW w Stargardzie
2. Reprezentacyjny Chór KAMERTON, Lida
3. Chór LUTNIA, Więcbork

Dzień IV – 09.04.2017

Oprawy mszy świętych

MiejsceGodzinaWydarzenie
Kościół p. w. Najświętszego Zbawiciela
ul. Słowackiego 1a, Szczecin
09:30Chór LUTNIA, Więcbork
Bazylika św. Jana Chrzciciela w Szczecinie, ul. Bogurodzicy 3 10:30Zespół Wokalny SINE NOMINE, Wrocław
Kościół Świętej Rodziny
ul.Królowej Korony
Polskiej 28, Szczecin
10:30Chór SENIORI CANTABILI UTW w Grodnie
Kościół p. w. Najświętszego Zbawiciela
ul. Słowackiego 1a, Szczecin
11:00Kameralny Chór MODO MAIORUM Zespół Żeński
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45,
Szczecin
11:001. Chór NADZIEJA, Nakło nad Notecią
2. Dziecięcy Chór INTENCJA, Nakło nad Notecią
3. Chór SOLI DEO, Nakło nad Notecią
Bazylika św. Jana Chrzciciela w Szczecinie, ul. Bogurodzicy 3 12:00Poznański Chór Kameralny FERMATA
Kościół św. Jana Bosko
ul. Witkiewicza 64, Szczecin
12:00Chór Politechniki Koszalińskiej CANZONA
Kościół Świętej Rodziny
ul.Królowej Korony
Polskiej 28, Szczecin
12:00Towarzystwo Śpiewu HALKA, Inowrocław

KONCERT FINAŁOWY
Ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek

MiejsceGodzinaWydarzenie
Bazylika Archikatedralna
Świętego Jakuba,
ul. Wyszyńskiego 19, Szczecin
15:00Wystąpią wszystkie chóry biorące udział w konkursie.