30 grudnia 2015

Program 2016

NA WSZYSTKIE KONCERTY WSTĘP JEST BEZPŁATNY

Dzień I – 18.03.2016

MiejsceGodzinaWydarzenie
Dom Kultury Klub Skolwin
ul. Stołczyńska 165, Szczecin-Skolwin
18:00Artystyczna inscenizacja drogi krzyżowej
1. Policki Chór Kameralny POSTSCRIPTUM
2. Chór Kameralny Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku
3. Chór Kameralny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
Sanktuarium Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie
pl. Zwycięstwa 1, Szczecin
19:30Koncert inauguracyjny
1. SERDUSZKA, RECTUS CORDA, Szczecin
2. Chór COLLEGIUM MAIORUM Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
3. Chór Akademicki im. prof. Szyrockiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
4. Chór Kameralny Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
5. Bogdan Narloch

Dzień II – 19.03.2016

Przesłuchania konkursowe

MiejsceGodzinaWydarzenie
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45,
Szczecin
10:30Powitanie
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 10:45SERDUSZKA, RECTUS CORDA, Szczecin
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 11:00CORDIALE CORO, Aleksandrów Kujawski
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 11:15Żeński Zespół Wokalny WOSKLIKNOWIENIJE, Hajnówka
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 11:30Grupa Wokalna PASSIONE, Olsztyn
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 11:45Chór Kameralny VIVACE, Pamiątkowo
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 12:00Schola Cantorum EXULTET, Świdnica
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 12:15CORDIALE CORO, Aleksandrów Kujawski
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 12:30Chór Młodzieżowy CANTO Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 12:45Kameralny Zespół Męski, Gniezno
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 13:00Chór Dziecięcy Szkoły Muzycznej EUGEN DOGA, Kiszyniów, Mołdawia
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 13:15Chór Uniwersytetu Każdego Wieku PASJONACI, Poznań
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 13:30Chór Męski TUCHORZACY, Tuchorza
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 13:45Młodzieżowy Chór Kameralny RAPSODIA, Kiszyniów, Mołdawia
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 14:00Chór Parafii Prawosławnej p.w. Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Hajnówka
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 14:15Chór LUTNIA, Wolsztyn
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 14:30Chór Dziecięcy GIOIA DI CANTARE Zespołu Szkół Muzycznych w Toruniu
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 14:45Chór Kameralny MEZZO, Poznań
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 15:00Chór Akademicki im. prof. Szyrockiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego 15:15Zakończenie przesłuchań

19.03.2016 – Misterium Pasyjne – koncerty chóralne

MiejsceGodzinaWydarzenie
Kirchengemeinde Brüssow
Amtsstr. 6a, Brüssow,
Niemcy
16:001. Deutsch-Polnischer Chor HORYZONT, Brüssow, Niemcy
2. Chór Młodzieżowy CANTO Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku
3. CORDIALE CORO, Aleksandrów Kujawski
4. Chór Męski TUCHORZACY, Tuchorza
Kościół Seminaryjny
Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie
ul. Papieża Pawła VI 2
16:301. SERDUSZKA, Szczecin
2. Chór Dziecięcy Szkoły Muzycznej EUGEN DOGA, Kiszyniów, Mołdawia
3. Młodzieżowy Chór Kameralny RAPSODIA, Kiszyniów, Mołdawia
4. Chór Dzieciecy GIOIA DI CANTARE Zespołu Szkół Muzycznych w Trouniu
Filharmonia
im. Mieczysława Karłowicza
ul. Małopolska 48, Szczecin
18:001. CORDIALE CORO, Aleksandrów Kujawski
2. Chór Dzieciecy GIOIA DI CANTARE Zespołu Szkół Muzycznych w Trouniu
3. Chór Młodzieżowy CANTO Zespołu Szkół Muzycznych im. Czesława Niemena we Włocławku
4. Chór Akademicki im. prof. Szyrockiego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45,
Szczecin
19:001. Policki Chór Kameralny POSTSCRIPTUM, Police
2. Chór Męski TUCHORZACY, Tuchorza
3. Chór Kameralny Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Police
Kościół św. Jana Bosko
ul. Witkiewicza 64, Szczecin
19:001. Chór Kameralny VIVACE, Pamiątkowo
2. Kameralny Zespół Męski, Gniezno
3. Chór Uniwersytetu Każdego Wieku PASJONACI, Poznań
Kościół
p.w. Św. Stanisława Kostki,
Pl. Matki Teresy z Kalkuty 5, Szczecin
19:001. Schola Cantorum EXULTET, Świdnica
2. Chór LUTNIA, Wolsztyn
3. Grupa Wokalna PASSIONE, Olsztyn
Prawosławna Parafia św. Mikołaja w Szczecinie, ul. Zygmunta Starego 1A19:001. Żeński Zespół Wokalny WOSKLIKNOWIENIJE, Hajnówka
2. Chór Parafii Prawosławnej p.w. Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Hajnówka
Kosciół św. Wojciecha, pl. Zwycięstwa 1, Szczecin19:001. Chór Kameralny MEZZO, Poznań
2. Chór Dziecięcy Szkoły Muzycznej EUGEN DOGA, Kiszyniów, Mołdawia
3. Młodzieżowy Chór Kameralny RAPSODIA, Kiszyniów, Mołdawia

Dzień III – 20.03.2016

Oprawy mszy świętych

MiejsceGodzinaWydarzenie
Cerkiew pw. św. św. Piotra i Pawła, ul. Jana Chrzciciela 2, Stargard Szczeciński10:00Chór Parafii Prawosławnej p.w. Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Hajnówka
Żeński Zespół Wokalny WOSKLIKNOWIENIJE, Hajnówka
Kościół p.w. Miłosierdzia Bożego
ul. Przyjaciół Żołnierza 45,
Szczecin
11:00Chór Kameralny VIVACE, Pamiątkowo
Kościół
p.w. Św. Stanisława Kostki,
Pl. Matki Teresy z Kalkuty 5, Szczecin
11:00Chór Męski TUCHORZACY, Tuchorza
Kościół Seminaryjny
Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie
ul. Papieża Pawła VI 2
11:30Schola Cantorum EXULTET, Świdnica
Bazylika św. Jana Chrzciciela w Szczecinie, ul. Bogurodzicy 3
12:00Chór Młodzieżowy CANTO Zespołu Szkół Muzycznych im.Czesława Niemena we Włocławku
Kościół św. Jana Bosko
ul. Witkiewicza 64, Szczecin
12:00Chór Kameralny Polickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Police
Kościół Garnizonowy
p.w. Św. Wojciecha
Pl. Zwycięstwa 1, Szczecin
13:00Chór LUTNIA, Wolsztyn

KONCERT FINAŁOWY
Ogłoszenie wyników oraz wręczenie statuetek

MiejsceGodzinaWydarzenie
Bazylika Archikatedralna
Świętego Jakuba,
ul. Wyszyńskiego 19, Szczecin
15:00Wystąpią wszystkie chóry biorące udział w konkursie.